پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

منشور اخلاقی دانشگاه صنعت نفت
دانشگاه صنعت نفت به‌دليل پيوستگي همه‌جانبه به صنايع استراتژيك نفت و گاز، منشور و رسالت خود را توسعه علوم، فنون و دانش فني مرتبط با صنايع نفت و گاز از طريق فعاليت‌هاي آموزشي، پژوهشي، فناوري و ايجاد محيط يادگيري پويا و خلاق و تربيت متخصصان و محققان متعهد مورد نياز كشور و ساير كشورهاي عضو سازمان كشورهاي صادر كنند نفت (اوپك) و تقويت نهضت نرم‌افزاري و پاسخگويي به نيازها و ضرورت‌هاي تخصصي امروز و فرداي صنعت نفت قرار داده است. لذا براي نيل به اين اهداف والا، ارزش‌هاي دانشگاهي همچون: علم، تقوي، دلسوزي، تعهد، وفاق و همدلي از محورهاي اصولي اين دانشگاه بوده و همه همكاران خود را پايبند به منشور اخلاقي دانشگاه مطابق مفاد زير مي‌دانند.

۱. ما اعضاي دانشگاه صنعت نفت خود را به بهترين رفتار اخلاقي و حرفه‌اي، رفتار اسلامي و عدالت‌محوري ملزم دانسته و با رعايت نظم و انضباط در كليه امور، صداقت، امانت‌داري، آراستگي، وقـت‌شناسي و مسئوليت‌پذيري، آماده ارائه خدمت به همگان مي‌باشيم.

۲. اعضاء هيأت علمي و مدرسين دانشگاه اهتمام خود را در ارتقاء و اعتلاي علمي و استفاده از بهترين و موثرترين شيوه‌هاي آموزشي و پژوهشي به‌كار خواهند گرفت.

۳. براي تقويت روحيه نشاط، شور و شوق در دانشجويان، كاركنان و اساتيد و فراهم نمودن بستر مناسب جهت تحقيقات و نوآوري، تقويت نهضت نرم‌افزاري و تشويق پژوهشگران تلاش مي‌كنيم.

۴. انجام سريع و صحيح امور محوله تا حصول نتيجه را جزء وظايف خود دانسته و به ارباب‌رجوع اعلام مي‌كنيم كه در كوتاه‌ترين زمان ممكن به مسائل كاري و درخواستي آنان اهتمام ورزيم.

۵. تعميق باورها و ارزش‌هاي ديني و نگرش خدامحوري در مقوله آموزش و پرورش و همچنين اهتمام به اعتلاي فرهنگ اسلامي و ايجاد زمينه جهت مشاركت كليه دانشجويان، اعضا هيأت علمي و كاركنان دانشگاه را از وظايف خود مي‌دانيم.5.5.8.0
گروه دورانV5.5.8.0